Mike Novogratz mówi, że na razie ma więcej złota niż Bitcoin.

Założyciel Galaxy Digital Mike Novogratz uważa, że złoto powinno stanowić większą część portfela niż Bitcoin. Oto dlaczego.

Mike Novogratz powiedział, że Bitcoin może wyprzedzać złoto, ale jego zmienność jest problemem.
Nazywa on obecne makro-środowisko „idealnym układem“ dla żółtego metalu.
Novogratz przyznał, że przedsiębiorcy budują narzędzia do zwiększonego wykorzystania Bitcoinów.
Galaxy Digital CEO Mike Novogratz Immediate Edge powiedział wczoraj, że Bitcoin ma potencjał, aby przewyższać złoto, ale że inwestorzy powinni posiadać więcej żółtego metalu, ponieważ jest mniej lotne.

„Bitcoin jest jednym z głównych pakietów moich akcji, i myślę, że jesteśmy na początku tego cyklu“, powiedział Novogratz na CNBC’s Fast Money, dodając: „Mój sens jest taki, że Bitcoin sposób przewyższa złoto, ale chciałbym powiedzieć ludziom, aby trzymać o wiele mniej niż oni złoto. Tylko z powodu zmienności.“

Novogratz, były menedżer funduszu Fortress i wokalny Bitcoin Bull, założył Galaxy Digital w 2018 roku, aby skupić się na dużych zakładach w kryptokur walucie. W wywiadzie udzielonym Reuterowi w 2018 roku stwierdził, że jego „największym żalem“ jest to, że nie kupił wystarczającej ilości Bitcoinów czy Ethereum. Ale we wczorajszym wywiadzie powiedział, że teraz nadszedł czas, aby złoto zabłysnęło.

„Zestaw makro jest teraz tak doskonały na coś takiego jak złoto. Banki centralne po prostu drukują więcej pieniędzy, więc złoto ma zamiar usunąć stare wzloty 1.950 dolarów i po prostu kontynuować. Dopiero zaczynamy.“

Ekspercka 1-dniowa recenzja bezpieczeństwa

ConsenSys Diligence znajduje się w czołówce kryptografii ofensywnej, technologii łańcuchów blokowych oraz kryptoekonomicznej analizy motywacji.

Razem z Dekryptem

Złoto jest często znane jako zabezpieczenie przed niepewnością gospodarczą. Wielu zwolenników Bitcoinów argumentowało, że jest to cyfrowa forma złota i działa w ten sam sposób – choć ma wiele innych cech, takich jak wysoki poziom zmienności.

Novogratz zauważył, że przedsiębiorcze wysiłki zmierzające do uproszczenia zakupów Bitcoinów dla zarządzających funduszami i inwestycjami sygnalizują pozytywny wpływ na rozwój branży.

Comments are closed.

Post Navigation